http://globalfire.tv/nj/03en/jews/schizo.htm

Şizofreni bir yahudi hastalığıdır, hedeflerine saldırabilmek için mağduriyet masalları uydurup bu masalları gerçek sanıp daha da azgınlaşıp kontrol edilemez bir vahşiliğe bürünürler. Bu uğurda semitik varlıklarının ötesindeki tarihi yok etmekten, yağmalamaktan, çalıp, çırpıp, çarpıtmaktan dahi çekinmezler ki Almanların savaşı kazanmasının yararlarından biriside bu olacaktı, üzücüdür olmadı.

Sphinx. Yahudiler tarafından yok edilip yine yahudiler tarafından “onarılan” semitiklerin aşağılık komplekslerinin gazabına uğramış bir tarihi simge. Semitik yahudiler nedenini çözemediğim bir koşer tarih manipülasyonu-yağması neticesinde Mısır uygarlığını Afrikalılaştırmaya çalışıyorlar bunun için yok ettikleri tarihse onbinlerce yıllık.

Var oldukları günden beridir nice uygarlıklara, toplumlara bulaşıp yıkımlarına yol açmış  yahudinin Voltaire tarafından insanoğlu için ölümcül olabilecekleri öngörüsünün de gerçekleştiğini not olarak düşmek istiyorum.

* Sümer gibi eski uygarlıkların yağmalanan varlıklarının da sphinx gibi yeniden biçimlendirilme olasılığı?Türk varlığı üzerine savaş açan yahudi ve yahudi kölesi coniler & batılılar.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s