Video

Caprica is burning

Ufak bir not: Dilin arılığının bozulmasıyla toplumsal yozlaşma arasında ki yakın ilişkiye ve yahudilerin Türkçeyi yabancı sözcüklerle başkalaştırmaya dolayısıyla toplumu kötü yönde etkilemesi arasında ki ilişkiye dikkat edilmeli. (Sonradan bireyi, toplumu yozlaştırmak için uydurulmuş sözler, deyişler bu yabancı sözcükler yüzünden günlük yaşamımıza yahudikürd hasbaralarca dahil edilmekte. “Zeytinyağlı yiyemem aman” türküsü ile gerçekleştirilen toplum yönlendirilmesi, sözler-şarkılar-tv-web ile toplumu nasıl yanıltabileceklerine dair bir örnek olabilir.)

Yahudinin (ve yahudi kavmi kürdün) topluma etki edebilecekleri konumlara getirilme olasılığı  önlenmelidir (menderesten beridir islamcı partiler ağırlıklı kürdo-yahudidir, yahudinin coniler eliyle islamcılığı yayması bundandır. islam ile yollar ayrılmalıdır bu Anadoludan kurtulmak pahasına gerçekleştirilmelidir. İdeolojilerden de uzak durulmalı.) ki Atatürk bunu gerçekleştirmiştir. Bu olasılığın var olmayacağı yeni bir umut yaratmak düşünceside değerlendirilmeli. Türk yahudisi var olmadığından yahudilerle temas kurmak zorunda olmayışımız şanslı olduğumuz bir durumdur.

* diğerlerine dilimizi öğretip bu sayede web aracılığıyla bizi zehirleme olanağı sunmak *

* yahudilerin(ve ülkede kürd adı altında yaşayan yahudilerin) sosyal medya vb yi kullanarak (psikolojik kuşatma/propaganda/suyu bulandırmak) aracılığıyla olumlu düşünceyi yok etmeye çalışması

* Olumlu düşüncenin gücü, değeri *

* Yahudilerin Türk ve Arapları aşağı çekerken İran’a teknoloji aktarımı(transferi) gerçekleştirmesinin nedeni? Tarihi tekrarlayıp bizimle dalga mı geçmek istiyorlar?

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s