Yahudilenmiş bilim

Akademi, üniversiteler, yayınlar üzerine bulaşıp çirkince bir işgal sürdüren yahudinin bilimi amaçları doğrultusunda değiştirmesi.

Ataları neandertal’ın saldırgan, ilkel geçmişini günümüzde ki aklık, üstünlük saplantılarına uygun olarak bilimsel verileri yok sayarak, çarpıtarak, üreterek yeniden yazmaları. Geniş, insan dışı büyük göz yuvaları, kısa boyun, öne çıkık, iri kanca burun, eğimli alın, kaşın bulunduğu bölgenin öne çıkık, belirgin olmasına karşın neanderjew’ün ak derili, sarı saçlı, mavi gözlü avrupalı olduğunu öne sürmeleri (günümüzde sürdürdükleri biyolojik operasyonları desteklemek adına) yada insan eti ile beslenen, yağmacı, tecavüzcü neanderthal’ın yahudilerin bilimi yahudilemesi sonrası beyefendi olarak kitaplarda değiştirilmesi

Tıpkı Türkçe konuşup, ad kullanan, kültürünün diğer Türk boylarında da görülmesine karşın yahudilerce bilim dışı bir biçimde başkalaştırılması. (İskitler örneğin)

Başkalaştırmayı ise genelde acemler (Eski zamanlarda Asya’da Türkler üzerine musallat olmuş kara, tek kaşlı bir ırk) üzerinden gerçekleştirirler (ki conilerden çaldığı teknolojiyi de aktarmışlıkları vardır bu ülkeye) hint-avrupa dil ailesini kurar, ırk yaparlar, buldukları tüm sarışın/kızıl mavi/yeşil gözlü topluluklara dilini, kültürünü, adını yok sayarak “hint-avrupa” damgasını basarlar (Türk boylarıda tümüyle bu biçimde anlatıldığından sıra Türk boylarına da gelecektir, yahudinin kontrolü altında akademi yoluyla Türk=moğol olarak varsayıp Türk boylarına Türk değildir demesi yakındır)

böylelikle hem neanderthal hem de Ön-Türkçe üzerine kurguladıkları farsça dil ile oluşturdukları kürdçe (yahudilere kürd adını koyup Türk adına yakın seçmeleri de öylesine gerçekleşmiş bir durum değil) ile katıldıkları, akademiyi bilimi yozlaştırarak oluşturdukları “hint-avrupa” dil teorisi ile istedikleri aklığa kavuşmuş oluyorlar.

*ABD’de tıpkı Türkiye’de krd adı altında yaşayan yahudilerin yaptığı gibi sınav sorularını çalarak işe başladılar

  • İkinci dünya savaşı öncesi 70 olan iq’larının birden bire kağıt üzerinde yükselmeside aynı yolla olmuştur. parayı ele geçirip eğitim sistemini de para üzerine kurguladıklarından kuşaklar boyunca iyi eğitimi az çok garantileyip bunu üstünlükmüş gibi sunuyorlar. https://en.wikipedia.org/wiki/The_Mismeasure_of_Man
  • Türkiye’yi içeriden ve dışarıdan islamı yayarak, Atatürkçülüğü ahlaksız batılılıkla yozlaştırarak eğitimi, dili, kültürü, ekonomiyi, toplumu, tarihi, kimliği sabote etmeleri, aşındırıp buna savaş demeleri gibi varlıkları da üretilmiş yalanlar üzerinden kuruludur. Kontrol et, yok et, yozlaştır, yeniden yaz.
  • Yahudilerin hebrew olmasına karşın israelite (israiloğlu) adını kullanması
  • Bilgiyi anlayarak özümsemenin dışarıdan yönlendirmeleri etkisiz kılması.
  • Ulusun özel ağının, bilişim birkiminin olmasının önemi? Bilgi güvenliği?
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s