Düşmanına ait fenotip özelliklerle gurur duyan zavallılar

Genetik yapılandırma, tarih manipülasyonu, propaganda ile kendilerine ( ve Atalarına) ait fenotip(dışsal, dışyapı), genotip (genetik) özellikleri düşmanları üzerine yansıtıp(medya ve benzeri yollarla genetiğe etki eden biyolojik silahlarla eş zamanlı olarak) “aşağı” ve kötü göstermek, düşmanlarına ait özellikleri ise kendi adlarını “yüceltmek” için kullanan uluslararası yönetim, akademi, yayın ve monsanta gibi küresel kurumlarda etkin, sorunlu bir güruhla yüzleşmek.

Reklamlar

8 thoughts on “Düşmanına ait fenotip özelliklerle gurur duyan zavallılar

 1. Moğollar örneğin Türklerden Orta Asya’da yeni bir ırk yarattılar, yahudilerde/batıda bu karışımı başlangıç noktası alıp bize karşı kullanıyorlar “Siz moğoldunuz dolayısıyla eski uygarlıklar, toplumlar Türkçe konuşsa, yazsa, kültürel olarak bize ait olsa bile en ufak yabancı varlığını tarihimizi yağmalamakta kullanıyorlar.

  Yine, yeni, yeniden; umuyorum ki zamanında birileri yedekte plan yapmış ve uygulamış olsun. (Dilin gelişimi tümüyle durmuş durumda, hem dilin hem genetiğin arılığıda söz konusu.)

 2. Belki de (ve böyle olmasını da diliyorum) tüm bu gezegende ki yaşam bir tür deneyden başka bir şey değildir. Ötekilerle gezegen/yurt paylaşımının, ırksal/dilsel çeşitliliğin ne sonuç vereceğini görmek istemiş olabilirler.

 3. Yahudilerin bir kısmı “kürd” adı altında yaşıyorlar. Bu adı öylesine seçmediler tıpkı Türk renklerini, günlerini yağmalamaları gibi. Oluşturdukları dilin temeli bile Türkçe. Uluslararası yahudiliğin gerçekleştirdiği tarih soykırımı, yağması, çarpıtmaları da öylesine yapılmış değil. İçeride kürdoyahudi hasbaratların tarih-bilgi manipülasyonları, psikolojik-ekonomik kuşatma da planın parçası ki menderesten beridir bunlar yönetip mahvediyorlar ülkeyi, bizleri. Müslümanlığın kutsallığı adı altında başkalaştırılmış topluma da kendilerinden bizi kurtarmış Atatürk için yahudiydi yalanıyla Atatürk’ü sahipsiz bırakarak siliyorlar. (Yahudinin savaştan anladığı budur, içeriden yok etmek. bizim gibi bunları gettolara kapatmayan toplumlara yaptıkları ortada, dilerdim yahudi konusunda duyarlığımızın olmasını) Gerçekleştirdikleri genetik yapılandırmaları temellendirmek için Türklerin neyi var neyi yok yağmalamaları gerekmekte. İstedikleri budur. Türk olmak. (eninde sonunda adımızı da alacaklardır) Ak (beyaz) olmak. Bize yaptıkları propagandaya rağmen bizim ne olduğumuzu ne olmadığımızı biliyorlar.

  Üzücü olan diğer konu şu ki, Türkler kendi ölümlerini durdurabilecek olanakları varken kullanmadılar ve bu adamlar bizim yapmadığımızı gerçekleştiriyorlar; düşledikleri biçimde var olmak için bizi yok ediyorlar. İçerisinde bulunduğumuz durumu da bize karşı kullanıyorlar ki bizde var olması gereken duyarlılıklardan birisi de budur; önümüze gelen her şansı, olasılığı kullanmak. Yaşamak için yok etmek.

  Hoşgörü yüzünden yaşama güdülerinden olmuş Türkler yahudi denilen şey tarafından bu gezegen üzerinden siliniyorlar. Umuyorum ki bize olanları bir gün anacak birileri yada birşeyler vardır. Bizden istedikleri özetle varlığımızdır.

  (Yine de günün sonunda düşmanlarını onurlandırdıklarını, özlerine yaptıklarının ve asıl kaybedenin kendileri olduğunun ayırdına vardıklarında yalan, yağma ve soykırım üzerine kurulu matrixleri dağılacaktır. Olumsuz olarak anılmaktan kurtulamayacaklar.)

  * Biyolojik silahın etkileri nesilden nesile değişebilir. İlk nesil ve sonraki nesil değişik fenotiplerde doğabilirler. Doğum oranlarını başkalaştırılarak soykırıma uğratılmamak adına kesmemiz gerekebilir. Unutmayın bunu. Ve bu duruma gelmemizde aracı olan islam’a, conilere teşekkür etmeyi unutmayın.

 4. Tekrarlıyorum, yahudilerin bir kısmı şu an “kürd” adı altında yaşıyorlar. Adamlar yahudi kendilerine seçtikleri isim “kürd” Olan bitenleri bir de bu bilgiyle okuyun.

 5. Galaktika dedi ki:

  >isim değiştirip hırsızlık yapmak
  >sırf bir imaj için

  Nasıl bir ruh halidir ki böylesi şeytani planlar yaparlar?

  Ortada ki tuhaflığı anlamama yardımcı oldun da bundan sonra ne yapılacak peki?

  • İstedikleri genetiği temellendirmek için adımıza, dilimize, tarihimize, kültürümüze, varlığımıza gereksinim duyuyorlar ki yalandan kurdukları matrix biraz daha sağlam görünsün. Çaldıkları spermlerle, yumurtalarla, yetimlerle, genetik yapılandırma ve tarih çarpıtmaları ile kendilerini ve “kürd” adı altında yaşayan yahudileri aklaştırmaları (beyazlatmaları) yetmiyor bu genetik özelliğin kime ait olduğunu biliyorlar.

   (Türklerin hatası Türk olmayanlara gösterdiği hoşgörü ve yabancıları kendinden bilmesidir. Örneğin; Elin çerkezinin bu ülkede ne işi var yahu? Kürdo-yahudiler bunu kullanmaz mı bize karşı sanıyorsunuz?)

   Onların bakış açısı ile; Karanlık, aşağılık ırkların aydınlığa, güzele olan öfkesidir bu yaşadığımız. Gargamel ve şirinler gibi. Yalnız yaşamlarına son vermek yerine hoşkarşılamayı yeğlediğimiz bu adamlar şimdi uluslararası ilüzyon yaratabilecek güçteler ve karanlık kendileri olmasına rağmen kendilerini aydınlık biziyse karanlık gibi gösteriyorlar ki soykırım sürecini sorunsuz gerçekleştirsinler.

   Umuyorum ki geçmişte birileri tüm bu olasılıkları düşünerek yedekte bir plan yapmış olsun. Aksi durumda bu yüzyılın sonunu getirebileceğimizi sanmıyorum.

   * Yahudiler (ve coniler) tıpkı osmanlıda olduğu gibi ötekileri bize karşı örgütleyip üzerimize salacaktır.

   * Türk yahudisi diye bir saçmalık olmadığından yurdumuzda yahudi barındırmak zorunda değiliz buna öteki yabancıları da ekleyin. (İslamı yaymalarının bir diğer nedeni budur, sünnilik, ümmetçilik adı altında etnik duyarlılığımızı yok edip soykırımıza duyarsızlaştırmak, engelsiz olsun istiyorlar. Menderesten beridir ülkeyi ötekiler islam yüzünden devralıp mahvetti conilerin, avrupanın yarıresmi sömürgesi konumuna dönüştürdüler ve bunları da yahudiler başlatıp organize ettiler)

 6. Moğollar örneğin Asya’da Türklerden eşi görülmemiş bir soykırımla yeni bir ırk yarattılar bunu bile bize karşı kullanıyorlar. Bu pragmatizm/yararcılık bizde de olsaydı diyorum..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s