Siyonist Toplum Mühendisliği

Türklerin soykırımlarına demokrasi, dinin kutsallığı adı altında yürütülüşü..

—————-

Türklere ait kitapların, yazıtların, eski bilgilerin çalınması, saklanılması ve bize karşı kullanılması. (Orta Asya, Geniş Horasan Bölgesi, Günümüz Rusyası, Anadolu/Orta Doğu, Balkanlar)

* Bağımsız bir Türk oluşumunun Çin kaynaklarının Türklerle ilintili bölümlerinin derlenmesinde bulunmasının, Türk tarihine dair araştırmaların yaşadığımız bölgelerde desteklenip bulunanların güvenli bir yerde saklanmasının önemi.

Tarih, kültür, dil, kimlik soykırımı. Yahudi, coni ve batı işbirliğinde. (Conilerin yağmaladığı Sümer tarihi, koşer coni güdümlü talibanın Bamiyan budalarını yok etmesi, Türk-Budizm ilişkisi, kırmızı saçlı barbar? Yahudilerin elde etmek istediği genetiğin (aklığa giden yolda gerekli olan R1a ve türevleri) budizm ve aryana(arı ana http://mondovista.com/gog.html – gerçeği “olumsuz” kalıba koyarak, sulandırarak iletiyorlar) başlıklarıyla ilgisi? Tarih yağması ve Türkler üzerinde soykırım.

* Var olan yaşanmış geçmişi kendi dış görünüşünü, genetiğini beğenmeyip değiştirmek istediğinden dolayı yok eden, bozan Yahudinin geleceği ve diğer toplumlara etkisi? (İlişkili olarak; Caucasian Sphinx’in bozulup Afrikalıyı andırır olarak yeniden yapılandırılmasının nedeni?)

Yok edici doğasının gezegenin geleceğine olan etkisi? Kürenin yok edilme olasılığı?

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s