* Türklerin Moğol olduğu algısını yerleştirdiler. (Bu varsayımı başlangıç noktası kabul ederseniz Moğol dışında Türk kalmaz ki istedikleri de budur. Tüm Türkleri dillerinden, adlarından, özlerinden ayırmanın, tarihini, kültürünü, dilini, varlığını yağmalamak isteyen yahudi/batının soykırımımız için izledikleri ilginç bir yol)

* Moğol/Acem etkisiyle R1A/R1B’nın sürekliliğini sağlayamayan Türklerin bu durumundan yararlanıp moğol savını desteklemek için kullanıyorlar. (Türk boylarıyla ilgili eskiden x idiydiler benzeri saçmalıkları yayanlar yahudilerdir.) Çıkarcı bir anlayışı benimseyemeyen Türklerin bu yolla yok ediliyor olması ayrı bir durumdur, buradan öğrenilmesi gerekenler öğrenilmelidir.

* Balkanlarda ki yok edilişin ardından Anadolu’da biyolojik saldırı, islam ve modernlik/batılılık ile yozlaştırılıp başkalaştırılma ve yazılı/görsel yayımlarla/propagandalarla duyarlılığı köreltilerek kendi ayaklarıyla soykırımına yürüyen bireylere dönüştürülme durumuyla karşı karşıyayız.

Yahudilerin asıl amacı kendilerini beyazlatmaktır. Bu yolda dil teorileriyle ırksal özellikleri bağdaştırmalarında ki neden budur. Eğer kürdleri değiştirirlerse kendileride değişir, kadim dönemlerden bu yana kara derili, kısa boylu(subnigri, swarthy), kanca burunlu(hook nosed) olarak tanımlanan ve kendilerini de bu şekilde betimleyen, atalarının dahi J2 haplogruba dahil olduğu acemlerle ilgili yapılan tarihi manipülasyonların, yahudilerin tarihi eğip bükerken acemleri yeğlemesinin nedeni budur. (Yahudilerin ABD’den çaldıkları teknolojiyi bu ülkeye aktardıkları da bilinmeli.)

*Türk=Moğol algısını yerleştir. Asyada bulunan tüm “Caucasian” kalıntılarını dillerine, kültürlerine bakmadan Türk dışında adlandır. (Bu genelde yıllardan beridir teknoloji transferi yaptıkları acemler oluyor. Kürd adı altında yaşayan yahudileri ve dolayısıyla tüm yahudileri aklaştırmak istiyorlar.)

* İlkel içgüdüleriyle hareket eden, yaşamını sürdüren ırklar karşısında güçsüz düşen yaratıcı ilk ırk? Bu gezegende yaşam bir tür deney ise eğer deneyin yapılış amacı bu olabilir mi? Diğerleriyle olan ilişkinin doğuracağı sonuçları gözlemlemek? Bu gezegende geçen 5000 yılın başka bir yerde başka varlıklar için 50 yıl gibi kısa bir sürede geçmesi/yaşanması?

Reklamlar

3 thoughts on “

  • Bize anlatılmayan, karartılan daha bir çok konu var(muğallara vb köle diye satılan kızlar, katliamlar ve kölelik….) yahudiler hem kendilerini hem kardeşleri kürdleri (yahudi boyu olan kürdleri değiştirerek kendilerini de değiştiriyorlar, en azından yarattıkları bu koşer matrix’te) ve onların beyazlığını temellendirmek içinse içinse acemleri (J2 kanca burunlu kara kuru bir ırk) beyazlatmak istiyorlar; istedikleri bu, AK olmak. Bu yüzden tarihi eğip, büküp, değiştiriyorlar ki ancak bu yolla istediklerini elde edebilecekler(tarih yağmasıyla birlikte genetik saldırıları da eş zamanlı gerçekleştiriyorlar). Üzücüdür bunların sorumlusu yahudileri durdurabilirdik, bunların yaşanmasını önleyebilirdik, yahudi tehlikesini anlamamız bu yüzden gerekli. Ve unutmadan conilerin ve yahudilerin acemlere uzun zamandır teknoloji transferi yaptığını da eklemeliyim, bir şeyler planlıyorlar dikkat edilmeli.

   * Yahudi “akademisyenler” acemlerin, moğolların, arapların islam ile ilintili pisliklerini de üzerimize yıkmaya çalışıyorlar (tarih manipülasyonu) ki islam üzerimize yapışsın ABD eliyle yapılan islamcılaştırma-müslümanlaştırma ile birlikte düşünürseniz Türkleri kimliklerinden, adlarından, dillerinden, tarihlerinden uzaklaştırıp yağmaya uygun duruma getirdiklerini görürsünüz. Kültürleri, dilleri Türk olan İskit örneği bilimin, tarih yağmasının yahudilerin aklık saplantısı uğruna nasıl kullanıldığına dair güzel bir örnektir.

 1. Sorunlu bir düşmanla karşı karşıyayız. Bugüne kadar yaşadığımız her durum (balkanlar, biyolojik saldırı, psikolojik kuşatma, tarih yağması..) bu adamların aklık, efendilik takıntılarıyla ilintili. (Yahudi boyu olan kürdlerin tarihlerini yeniden yazarlarken aslında kendilerinkini yeniden yazıyorlar.) İçerisinde bulunduğumuz durumdan da yarar sağlıyorlar ki koz vermemek yerinde olurdu.

  Yine de her şey olup bittikten sonra düşmanlarının görüntüsünü, tarihini onurlandırıp kendilerininkini lanetlediklerini anladıklarında, adlarına, atalarına yaptıkları ihanetin ayırdına vardıklarında bu çelişkinin onlara yaptıracağını görmek isterdim. (Voltaire yahudilerin diğerleri, insanlık için büyük bir tehlike olabileceklerini söylerken yerinde bir öngörüde bulunmuş)

  Umalım ki geçmişte birileri geleceği öngörüp ona göre ayrı, güvenli bir yol çizmiş olsun. Yardıma gereksinimimiz var.

  Umuyorum ki bu yaşadıklarımızı eninde sonunda birileri yada birşeyler bilecektir, anlayacaktır.

  Hoşçakal.

  (Yahudinin bize olan düşmanlığını açıkça göstermesi ve Türklerin Yahudi tehlikesi konusunda aydınlanması önemli. Geçmişte bu konuda farkındalığımız olmuş olsaydı bugünümüz çok daha olumlu olurdu.)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s