elinde yelinde savrulmak

Var olan koşullara göre eylemde bulunmaktansa bize ait gelecek planlarımızı gerçekleştirmek için çalışsaydık anayurdumuz Orta Asya’da Çin büyüklüğünde, gücünde bir ulusumuz olabilir her anlamda arılığımızı (dil, genetik, kültür….) koruyabilirdik. (Diğerleri üzerinden elimizde ki her unsurun yağmasını da önleyebilirdik) Günümüzde de benzer yanlışları “bölünmez bütünlük” gibi dikte edilmiş (Anadoluyu tek parça halinde kürdler ile kolonize etmek isteyen yahudiler tarafından ) ideolojiler uğruna sürdürüyoruz.

Önceliğimizi toplumun yayın yoluyla şekillendirilmesi ve biyolojik saldırılarla kısırlık oranları arttırılarak düşürülen doğum oranlarına, yok edilen eğitim-üretime-bilime rağmen “ülkenin bölünmezliği”  yerine bilimsel eğitimin sürekliliği ile kültürün, genetiğin, dilin olabildiğince arılığı olarak belirlemiş olsaydık geçmişte olduğu gibi dış etkiyle yaratılmış durumların içerisinde sürekli savunma konumunda, plansız yok oluşa doğru sürükleniyor olmazdık. (Kültürü, dili, tarihi, adı, varlığı çalınmak istenen istenen bir toplumun bu duyarsızlığına yol açan tv-futbol-din-ideoloji tuzağına düşmesinin nedeni de önceliklerimizi doğru belirleyemiyor oluşumuzdur.)

* Yahudi=kürd. Bunu anlamamız önemli. Yahudinin elde etmek istediği olgu ise “aklık/beyazlık” Uluslararası akademi/yayın/yönetimler ve web’de gerçekleştirilen tarih manipülasyonlarının, bununla eş zamanlı (GDO/İlaçlar yoluyla) gerçekleştirilen genetik yapılandırmanın, Yahudinin kendi boylarına kürd adını seçmesinin ve bunun yanında seçtikleri renklerin, kutladıkları günlerin, yarattıkları dilde temel aldıkları noktanın Türkçe olmasının tüm nedeni budur. Tarih, kültür derken yağma sırası adımıza da (Türk) gelecektir.

* Dil yağmasını yahudiler Türkoloji bölümlerini etki alanlarına alarak gerçekleştiriyorlar. yahudi planlarına uygun bir biçimde kadim uygarlıklarla paylaşılan tüm sözcüklerin adların özü ile ilgili karışıklık yaratıyorlar. (Türk boylarının hiç birisi günümüzde arı/saf değildir. Genetik olarak moğol/acem etkisiyle R1A/R1B’yı eşleyemez duruma geldiklerinden yahudiler bu durumu bize karşı kullanacaklardır. R1A=X öyleyse Türkler bir zamanlar X idi diyeceklerdir. Tüm bunlarsa yahudinin aklığa olan ilginç saplantısından kaynaklanmaktadır. Yahudinin kürdleri dönüştürerek kendilerini de dönüştürdüklerini unutmayınız.)

* Umuyorum ki yabancılarla olan bu süreç, deneyim bize elin sorunlarını umursamamayı, ilgilenmemeyi, yardıma gereksinim duyuyor diye Türk topraklarına buyur etmemeyi öğretir.

(Tüm bunlarıysa mağdur görünümü altında yapıyorlar ki yaptıklarını ve süregelen saldırganlıklarını haklı gösterip açıklayabilsinler.)

(Bu duruma gelmemizde payı olan islam ile yollar ayrılmalı ki elin kürdo-yahudileri müslüman görünüp ülkede karar verici konumlara gelip içeriden yok etmesinler bizleri ve ülkeyi.)

  • bilimin, eğitimin, üretimin, yaratıcılığın kısıtlandığı militarizmin, islamcılığın yükseltildiği toplumların salaklaştırılıp kolay yok edilebilir duruma getirilmesi
  • yapılaşmalarda ki tek düzelik, yaratıcılıktan yoksunluk? kentin yaşam alanlarının düzenlenmesi?
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s